Kaş Ekimi

Operasyona engel ciddi hastalığı bulunmayan her yaştaki kişiye uygulanabilen bir operasyondur.

Kaş Ekimi 2018-01-30T15:18:03+00:00

Kaş Ekimi

kas-ekimi-izmir

Gözlerimizin koruyucusu Kaşlarımız aslında büyük işler yapar. Ama güzelleşmek veya sağlık için Kaş Ekimi ihtiyacı doğmaktadır. Egeli bayanların bizi tercih etmesindeki en büyük sebebi İZMİR’de Kaş Ekimi konusunda tecrübeli Su Saç Ekimi Merkezini seçmeleride bu yatmaktadır.

Operasyona engel ciddi hastalığı bulunmayan her yaştaki kişiye uygulanabilen bir operasyondur. FUE tekniği kullanılmaktadır.

Ekim işleminden önce kişinin istediği kaş modeli öğrenilir, yüz yapısına uygunluğuna bakılır ve karar verilir. Üzerinde karar kılınan model ekim yapılacak alana çizilir. Böylece kişi işlemden önce modelin görünümünden emin olması sağlanır. Çizilen alana yeterli olacak saç kökü hesaplanır.

Kaş ekiminde; saç ekiminde olduğu gibi saç folikülleri yuvarlak kesiler halinde ense bölümünden alınır. Ekim yapılacak kaş bölgesine daha önceden açılan kanallara yerleştirilir. İşlem yaklaşık 2 saat sürer.

Ekim işlemi tamamlandığında hasta evine gidebilir. Kişi köklerin tutunması için çarpma gibi dış etkenlerden oluşabilecek zararlara karşı yüzünü korumalıdır.

fue-yontemi-kas-ekimi

Randevu Al

İZMİR Kep klinik Su Saç Ekimi Merkezi‘mizden randevu almak için aşağıdaki formu doldurarak bize gönderin. Sizi hemen arayalım.