Hakkımızda 2019-08-21T11:25:02+00:00

Su Saç Ekimi

Saç Ekim & Estetik Merkezi

İzmir Kep Klinik Su Saç Ekim Merkezi

İzmir’de saç ekimi ve saç sorunları alanında uzman ekibimiz ile yerli ve yabancı tüm hastalarımıza uzun yıllardır hizmet vermekteyiz. Saç ekimi işlemlerini doktor gözetiminde değil; uzman doktorlarımız tarafından sağlığa uygun ortam koşullarında yapılmasını sağlamaktayız. Saç ekimi ve saç sorunlarının çözümü dışında; bıyık ekimi ,sakal ekimi, kaş ekimi, estetik cerrahi, prp, kozmotoloji alanlarında da uzman kadromuzla hizmet vermekteyiz.

Günümüzde sadece erkeklerin değil bayanlarında sıkça karşılaştığı saç sorunları ve saç ekimi tedavilerinde en güncel yöntemleri ağrısız ve dikişsiz olarak siz değerli hastalarımıza sunmak.
Alanında uzman doktor ve çalışan kadromuz ile saç ekimi, bıyık ekimi, sakal ekimi, prp, kozmotoloji, estetik cerrahi alanlarında güncel teknikleri uygulayarak ve geliştirilmesine katkıda bulunarak; yerli ve yabancı hastalarımızın en iyi sonuçları almalarını sağlamak.
Dr. Mehmet Kaya
Estetik Plastik Cerrahi Uzmanı.
Icon

SİZDEN GELENLER

Saç ekimi, saç analizi ve diğer tedavi yöntemlerinde Kep Klinik Su Saç Ekimi’ni tercih eden tüm hastalarımıza teşekkür ederiz.

musteri-yorumu
Su Saç Ekim Merkezi işinde uzman doktor tarafından yapılmaktadır. Saç Ekim Merkezine gelerek Greft Hesaplama yaptırabilirsiniz.
ZİYARETÇİ
musteri-yorumu
Sanırım en çok sorulan soru Saç Ekim Fiyatları ama bununda kolayı var ücretsiz saç analizi formunu doldurmak.
ZİYARETÇİ
musteri-yorumu
Saç Ekim tedavi öncesi ve sonrasında, konusunda uzman kadrosuyla ve gelişmiş tıbbi gereçleriyle verdikleri hizmet için teşekkür ederim.
MÜŞTERİ
0
Sağlıklı Hastalar
0
Uzman Doktor
0
Branş
0
Teşekkür Belgesi