Bıyık Ekimi

İzmir Su Saç Ekim Merkezi tarafından cerrahi yöntemle hijyenik olarak yapılmaktadır.

Bıyık Ekimi 2018-01-30T14:58:39+00:00

Bıyık Ekimi

biyik-ekimi-izmir

Erkekler Sakal Ekimi ihtiyacının yanı sıra sakalın devamı olarak estetik tamamlayıcı olan Bıyık Ekimi İzmir Su Saç Ekim Merkezi tarafından cerrahi yöntemle hijyenik olarak yapılmaktadır.

Bıyık ekimine başlanmadan önce uzman doktorlarımız nasıl bir bıyık modeli istediğinizi öğrenir ve ekim konusunda size bilgilendirmede bulunur. Gerekli tahlil ve tetkikler yapıldıktan sonra donör bölgeden ne kadar greft alınacağı belirlenir. Bilgisayar ortamında isteğiniz modeli yüzünüze uygulanmış halini içeren bir çalışma yapılır. Böylece bıyık modelinin nasıl duracağını görmüş olursunuz ve onayınızla işlem başlatılır.

fue-yontemi-sakal-biyik-ekimi

İşlem sakal ekiminde olduğu gibi önce hangi alandan greft alınacağı belirlenir. Daha sonra bu alandan bisturi yardımıyla gerekli sayıda greft alınır. Ekim yapılacak bölgede ince kanallar açılarak alınan greftler yerleştirilir. İşlem sonucunda herhangi bir yara izi kalmaz.

Randevu Al

İZMİR Kep klinik Su Saç Ekimi Merkezi‘mizden randevu almak için aşağıdaki formu doldurarak bize gönderin. Sizi hemen arayalım.